Žemaitijos Sėklos

Patarimai

Jau nebe tie laikai, kai paprašius agurkų sėklų jums nebus iš ko rinktis … Mūsų klientai, kurie nežino savo mėgstamos veislės, gauna labai daug klausimų, kaip pavyzdžiui, kokie jums labiau patinka: su dygliukais ar kauburiukais, kur sėsite lauke ar šiltnamyje, kaip dažnai skinsite kas dien ar kartą į savaitę? Kad jums būtų paprasčiau ir nereikėtų skaityti ilgų aprašymų internete, mes jums trumpai paaiškinome apie kai kurias agurkų veisles  šiame filmuke. Gero žiūrėjimo ! 

Mes tradiciškai sodiname bulves per Motinos dieną. Jei jūs nespėjote to padaryti, tai nesijaudinkite, nes labai ankstyvas ir ankstyvas sėklines bulves geriausia sodinti gegužės 3 – 9 dienomis. Jei jums įdomu , kaip mes tai darome, tai žiūrėkit filmuką. 

Turbūt kiekviename Lietuvos darže rasime svogūnų ar svogūnų laiškų. Ši prekė ir pas mus parduotuvėje dabar ,,ant bangos”, nes jau greit sodinsime svogūnų sodinukus . Gera žinia ta, kad šiais metais jų turime daugiau. Taip pat, skatiname nebijoti ir sėti svogūnus iš sėklos.  Gero derliaus!

Mes negailime gerų patarimų jums, nes norime, kad įsigije braškių daigu, jau visai greitai džiaugtumėtės dideliu braškių derliumi. Štai dar vienas mokomasis filmukas, kuriame ne tik papasakojome, bet ir parodėme, kaip taisyklingai sodinti frigo braškių daigus.  Na, o dabar su džiaugsmu laukime derliaus kartu!

Atšilo oras, daugiau laisvo laiko atsirado ir daugelis pradėjo galvoti apie tuščių plotų užsėjimą veja… Kadangi kasmet klientams kyla tokie klausimai, kaip: 

Kokia veja geriausia? 

Kokio kiekio jos reikia tam tikram plotui?

Ar galiu pats/pati ją pasisėti?

Tad nepagailėjome savo laiko ir trumpai atsakėme filmuke.

PAPRASTA. PATIKIMA. PATARIAMA.

Patys negalime tuo patikėti, bet pranešus apie braškių daigus mūsų telefono linija ,,lūžo”… Bet galime jus nuraminti, nes visiems užteks braškių daigų ir visi jau šiais metais galėsim ragauti jų derlių. Kad tas derlius būtų didesnis ir piktžolės neužželtų, mes turime keletą patarimų, kuriuos dažnai nespėjame pakartoti visiems savo klientams telefonu. Su mielu noru dalijamės ilgamete patirtimi, bet jos tiek daug, kad viskas netilpo į vieną filmuką. Tad laukite tęsinio iš šiltnamio. O dabar spausk, žiūrėk ir dar draugams parodyk!

Pranešame dar šviežias naujienas – turime jau pirmuosius braškių daigus! Tad, raginame pažiūrėti filmuką ir išsirinkti sau patikusią veislę bei nuspręsti, kas jums priimtiniau: frigo daigai ar daigai daigyklose?

Dažnai mūsų klausia, kaip sukovoti su samanomis vejoje? Sudalyvavome profesoriaus E. Klimo paskaitoje, išklausėme apie samanų naikinimą ir turimas žinias sutalpinome šiame video. Tad gero žiūrėjimo!

Artėja Velykos ir jau tuoj marginsime kiaušinius, tad kodėl nenuspalvinus ir savo darželio, kiemo ar palangės. Štai trumpai ,,prabėgome” per plačią svogūninių gėlių gamą, kurioje kiekviena gėlė ypatinga tiek savo spalva, tiek forma. Pasižiūrėkit patys!

Štai trumpas filmukas, kuriame pristatėme tris pagrindines bulvių veisles ir paaiškinome, kodėl geriau bulves pradaiginti. Taip pat, trumpai užsiminėme apie trąšas ir kaip jas naudoti, kad bulvės nebūtų pažeistos. Spaudžiam ir žiūrim!

Rodėme filmukus kaip išsirinkti pomidorų sėklas, vėliau kalbėjome apie substratą ir daigyklas, ir galų gale atsakėme į klausimą, kaip taisyklingai atlikti pomidorų sėją. Na, o dabar pristatome jau 4 dalį – ,,Pikiavimas ir persodinimas”. Spaudžiam ir žiūrim!

Rinkomės pomidorų sėklas kartu, pristatėme substratus ir daigyklas, o dabar parodysime, kaip atlikti patį sėjos procesą. Viskas labai paprasta ir greita. Pažiūrim!

Išleidome filmuką apie pomidorų sėklų pasirinkimą, tai susilaukėme klausimų dėl tinkamiausio substrato pomidorams, ir kur geriausia sėti sėklas (tiesiai į dirvą, vazonėlius ar daigyklas). Visi atsakymai čia!

Mūsų klientai dažnai prašo parekomenduoti sėklų, kurias patys auginame. Štai filmukas pagal jūsų pageidavimą ,,Renkamės pomidorų sėklas”! Spaudžiam ir žiūrim.